Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi’ın Dönüşü izle

-

Return of the Jedi

Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi’ın Dönüşü izle
Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi'ın Dönüşü – Star Wars Episode VI: Return of the Jedi Filminin Konusu: Darth Vader ve İmparatorluk, yepyeni ve durdurulamaz bir Ölüm Yıldızı yapmaktadır. Bu arada Han Solo, ödül avcısı Bobba Fett tarafından yakalanmış ve Jabba The Hutt'a teslim edilmiştir. Luke, R2-D2 ve C3-PO'yu onu kurtarmaları için gönderir. Bu arada ödül avcısı kılığına giren Prenses Leia ve Chewbacca da Han Solo'yu kurtarmayı denerler. Son savaş, Endor gezegeninin ayında gerçekleşecektir. İmparatorluğun karanlık güçlerine karşı isyancıların yanında bu kez gezegenin sahipleri Ewoklar da taraf olacaktır. Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi'ın Dönüşü – Star Wars Episode VI: Return of the Jedi izle, Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi'ın Dönüşü – Star Wars Episode VI: Return of the Jedi full izle, Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi'ın Dönüşü – Star Wars Episode VI: Return of the Jedi Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi'ın Dönüşü – Star Wars Episode VI: Return of the Jedi hd izle, Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi'ın Dönüşü – Star Wars Episode VI: Return of the Jedi 1983 izle

Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi'ın Dönüşü – Star Wars Episode VI: Return of the Jedi filmini sitemizden Star Wars Episode VI: Return of the Jedi adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 135 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 84
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
4.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
kapat