Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü izle

-

The Empire Strikes Back

Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü izle
Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü – Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back Filminin Konusu: Yeni Bir Umut'un sonundaki Yavin Savaşı'ndan 3 yıl sonra, İsyan Güçleri'nin üç kahramanı Luke Skywalker, Han Solo ve Prenses Leia Organa Darth Vader ve İmparatorluk güçleri tarafından aranmaktadır. Sonunda İmparatorluk Donanması Galaksinin bir ucundaki Hoth buzul gezegeninde üst kuran asi ittifakının yerini tespit eder. Darth Vader komutasındaki İmparatorluk ordusu asileri ablukaya alır. Asiler ciddi kayıplarla Buzul gezegeninden kaçmayı başarırlar fakat Millenium Falcon gemisindeki Han ve Leia İmparatorluk tarafından galaksi boyunca takip edilir. Bu arada Luke, Vader ve İmparatorun Klon ordusunu da kullanarak başlattığı meşhur Jedi katliamından kurtulan ve esrarengiz Dagobah gezegeninde yaşayan en bilge Jedi ustası Yoda'dan Güç hakkında çok şey öğrenir. Bu öğrendikleri Luke'un kaderi ile olan yüzleşmesinde ve Darth Vader ile karşılaşmasında ona kılavuzluk edecektir.Fakat Luke eğitimini yarıda keser çünkü Leia ile Han'ın tehlikede olduğunu hissetmiştir.Güç ile bütünleşmiş Obi-wan ve Yoda'nın ısrarlarına rağmen Luke, Han ve Leia'nın Vader tarafından kıstırıldığı, Han'ın eski arkadaşı Lando'nun yönetimi altındaki 'bulut şehri'ne gider. Fakat Vader Luke'u beklemektedir. Düello yaparlar.Luke,aslında güçlü olmasına rağmen eğitimi tam olmadığı için yenilgiyi tadacaktır. Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü – Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back izle, Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü – Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back full izle, Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü – Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü – Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back hd izle, Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü – Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back 1980 izle

Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü – Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back filmini sitemizden Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 124 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 83
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
3.8
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
kapat