Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith’in İntikamı izle

-

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith’in İntikamı izle
  Web Sitesi: ,
Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith'in İntikamı – Star Wars Episode III: Revenge of the Sith Filminin Konusu: Galaksi üç yıl süren yorucu ve yıpratıcı savaşın ardından yeni geleceğini beklemektedir. Anakin Skywalker ve Obi Wan Kenobi droidlere ve onların arkasındaki şeytani komutan General Grievous’a karşı açtıkları savaş sayesinde birer kahraman ilan edilmişlerdir. Anakin ve evli olduğunu herkesten gizlediği karısı Padme Amidala uzun aylardır savaşın ayırdığı iki sevgilidir. Amidala’nın hamile olduğunu öğrenen Anakin sevgili eşini görmek için geri döner. Fakat rüyalarında Amidala’nın çocuğunu doğururken ölümle yüz yüze kalacağını görmektedir...O seçilmiş olandır ve daha önce de rüyalarında gördükleri gerçekleşmiştir. Anakin karısını ve çocuğunu kurtarmak için herşeyi yapmaya hazırdır. Bu düşünce onu gücün karanlık tarafına yönlendirir. Ve bir seçim yapmak zorunda bırakır... Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith'in İntikamı – Star Wars Episode III: Revenge of the Sith izle, Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith'in İntikamı – Star Wars Episode III: Revenge of the Sith full izle, Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith'in İntikamı – Star Wars Episode III: Revenge of the Sith Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith'in İntikamı – Star Wars Episode III: Revenge of the Sith hd izle, Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith'in İntikamı – Star Wars Episode III: Revenge of the Sith 2005 izle

Yıldız Savaşları Bölüm III: Sith'in İntikamı – Star Wars Episode III: Revenge of the Sith filmini sitemizden Star Wars Episode III: Revenge of the Sith adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 140 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 72
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
7.8
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
kapat