Reklamı Gizle[x]

Yeşil Yol – The Green Mile izle

-

The Green Mile

Yeşil Yol – The Green Mile izle
Yeşil Yol – The Green Mile Filminin Konusu: Bir hapishanede gardiyanlık yapan Paul Edgecomb'un görevi, hücrelerinden alınan idam mahkumlarını, elektrikli sandalyenin bulunduğu ölüm odasına kadar olan bir millik yeşil yoldan götürmektir. Edgecomb yıllar boyunca bu yoldan sayısız idam mahkumu nakleder. Ama hiçbirisi onu John Coffey kadar etkilemez. Oldukça iri yarı biri olan Coffey, iki küçük kızı öldürmek suçundan idama mahkum olmuştur. Ürkütücü görünümünün aksine oldukça duygulu ve karmaşık bir iç dünyası olan Coffey, bazı doğa üstü güçlere sahiptir. Edgecomb onunla yakınlaştıkça artık hiç beklenmedik yerlerde mucizelerin olabileceğine inanmaya başlayacaktır. Yeşil Yol – The Green Mile izle, Yeşil Yol – The Green Mile full izle, Yeşil Yol – The Green Mile Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Yeşil Yol – The Green Mile hd izle, Yeşil Yol – The Green Mile 1999 izle

Yeşil Yol – The Green Mile filmini sitemizden The Green Mile adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 189 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 38
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı