Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind izle

-

Close Encounters of the Third Kind

Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind izle
Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind Filminin Konusu: 1945'te esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmuş bir uçak, aniden Mojave Çölü'nde ortaya çıkar. Bir yolcu uçağının pilotu gökyüzünde tanımlanamaz, parlak bir nesneyle karşılaşır. Basit bir elektrik teknisyeni olan Roy Neary (Richard Dreyfuss) de bir UFO görür. Hatta gördüğünü iddia ettiği UFO'dan geriye bir de güneş yanığı hatıra kalır. Bütün işi bırakıp evde tuhaf bir projeye gömülen Roy, yaptıklarıyla karısını fazlasıyla endişelendirir. Roy yalnız değildir. Dünyanın birçok yerinde de insanlar belirli bir amaç için harekete geçmiş gibidir. Uzaylılarla müzik yoluyla iletişim kurabileceğine inanan Fransız araştırmacı Claude (François Truffaut) ve çocuğunu esrarengiz bir şekilde kaybeden anne Jillian (Melinda Dillon), uzaylılarla karşılaşan sayısız insanlardan yalnızca ikisidir. Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind izle, Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind full izle, Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind hd izle, Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind 1977 izle

Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind filmini sitemizden Close Encounters of the Third Kind adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 135 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 32
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı