Titanların Öfkesi – Wrath Of The Titans izle

-

Wrath of the Titans

Titanların Öfkesi – Wrath Of The Titans izle
Titanların Öfkesi – Wrath Of The Titans Filminin Konusu: Zeus'un oğlu yarı tanrı Perseus'un canavar Kraken'i kahramanca altetmesinin üzerinden 10 sene geçmiştir. Bir balıkçı olarak 10 yaşındaki oğlu Helius ile sessiz sakin bir hayat sürmektedir. Ancak titanlar ve tanrılar araasında savaş tekrar kıvılcımlarını göstermektedir. İnsanların bağlılıklarını azaltmaları ve tanrıların hapsedilmiş titanlar ve gaddar liderleri Kronos (Zeus, Hades ve Poseidon'un babası) hapisten kaçar. Kronos Zeus'u esir alır ve insanlığı tehdit etmeye başlar. Bu durumda iş insanlığı daha önce de kurtarmış olan Perseus'e düşer.. Titanların Öfkesi – Wrath Of The Titans izle, Titanların Öfkesi – Wrath Of The Titans full izle, Titanların Öfkesi – Wrath Of The Titans Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Titanların Öfkesi – Wrath Of The Titans hd izle, Titanların Öfkesi – Wrath Of The Titans 2012 izle

Titanların Öfkesi – Wrath Of The Titans filmini sitemizden Wrath Of The Titans adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 99 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 333
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı