Tenet izle (2020)

-

Tenet

Tenet izle (2020)
  Web Sitesi: http://www.warnerbros.com.tr/?tenet
Tenet izle (2020), Tenet izle, Tenet türkçe altyazılı, Tenet türkçe dublaj 1080p
Tenet, dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmak için savaşan bir kahramanın hikayesini konu ediyor. Gerçek zamanın ötesinde bir yerde uluslararası bir casusluk görevini yerine getirmeye çalışan kahraman, dünyayı kurtarabilmek için savaşmak zorunda kalır. Üçüncü Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir tehlikeyi durdurmaya çalışan kahraman, casusun alacakaranlık dünyasında zorlu bir yolculuğa çıkar.
5.8
Toplamda 25 oy verildi.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!


Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      salih 7 Aralık 2020 18:46:35

    beklentilerimi tamamiyle aldığım christopher nolan filmi. hep diyorum hiçbir şeyin fanboyu ya da hateri olmayın. bu kekoluğu yapmayın. nolan sadece zekilerin anlayacağı film yapar keh keh kehçilerden ya da “bu adam balon yaaaaaa” diyen tek hücrelilerden farkınız olsun.öncelikle şunu söyleyim, severek takip ettiğim halil ibrahim ve yanındaki sempatik arkadaş filmden beş dakika bile anlamamış. her zaman eleştirilerini dikkate aldığım selcuksportsizle.me bu ikili filmi “abd-rusya savaşı” olarak indirgediğinde oldukça üzülmüş ve “ulan nolan sende mi” demiştim ama gerçekler hiç öyle değilmiş.tenet, nolan’ın en iyi hiti değil. artık adamın filmlerini inception ile kıyaslamayı da bırakın. x’i x olduğu için eleştirin, masaya y’yi çağırmayın. bu arada bence tenet’in inception ile alakası bile yok. çok başka türdeler.