Siyah Giyen Adamlar – Men in Black izle

-

Men in Black

Siyah Giyen Adamlar – Men in Black izle
Siyah Giyen Adamlar – Men in Black Filminin Konusu: Onlar evrendeki en iyi gizlenen sırdır. Yüksek bütçeler ayrılmış olmasına rağmen, gayriresmi hükümet bürosu için çalışan 'K' (Tommy Lee Jones ) ve 'J' (Will Smith) Siyah Giyen Adamlar'dır, göç servisinden sorumludurlar ve yerküremize yabancı herşeyin düzenleyicisidirler.Onlar sizin en iyi, son ve tek savunma hattınızdır. Gizlilik içinde çalışırlar ve Siyah Giyerler... Onlar Siyah Giyen Adamlar'dır.Dünyayı evrenin pisliklerinden korumaktadırlar. Siyah Giyen Adamlar – Men in Black izle, Siyah Giyen Adamlar – Men in Black full izle, Siyah Giyen Adamlar – Men in Black Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Siyah Giyen Adamlar – Men in Black hd izle, Siyah Giyen Adamlar – Men in Black 1997 izle

Siyah Giyen Adamlar – Men in Black filmini sitemizden Men in Black adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 98 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 299
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
FİLM TARAFIMIZCA RESTORE EDİLMİŞTİR.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı