Şafaktan Önce – A Prayer Before Dawn izle

-

A Prayer Before Dawn

Şafaktan Önce – A Prayer Before Dawn izle
Şafaktan Önce – A Prayer Before Dawn Filminin Konusu: İngiliz boksör Billy Moore (Joe Cole) Tayland'a yeni bir hayat kurabilmek için gelmiştir. Burada boksör ve dublör olarak çalışmaktadır. Ancak uyuşturucu dünyasına bulaşınca hayatının dengesi bozulur ve sonunda çalıntı mal ve silah bulundurmaktan hapishaneye atılır. Burada bir yandan uyuşturucusuzluğa alışması, diğer yandan son derece tehlikeli hapis ortamına uyum sağlaması gerekir. Buradan çıkıp yeniden özgürlüğünü kazanabilmesi için zorlu bir Muay Thai turnuvasını kazanması gerekmektedir. Şafaktan Önce – A Prayer Before Dawn izle, Şafaktan Önce – A Prayer Before Dawn full izle, Şafaktan Önce – A Prayer Before Dawn Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Şafaktan Önce – A Prayer Before Dawn hd izle, Şafaktan Önce – A Prayer Before Dawn 2017 izle

Şafaktan Önce – A Prayer Before Dawn filmini sitemizden A Prayer Before Dawn adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
BU FİLMİN BAZI SAHNELERİ UYGUNSUZ OLABİLMEKTEDİR. İYİ SEYİRLER.
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı