Pasifik Savaşı 2 : İsyan – Pacific Rim 2: Uprising izle

-

Pacific Rim: Uprising

Pasifik Savaşı 2 : İsyan – Pacific Rim 2: Uprising izle
Pasifik Savaşı 2 : İsyan – Pacific Rim 2: Uprising Filminin Konusu: Babasının uzaylılara karşı kahramanca ölümü sırasında Jaeger pilotluğu eğitimine devam etmekte olan Jake, babasının ölümünün ardından eğitimini terk eder. Bir zamanların umut vadeden pilotuyken suç dünyasına bulaşan Jake'e uzaklaştığı kız kardeşi Mako Mori tarafından son bir şans tanınır. Savaşın gölgesinde büyüyen cesur yeni nesil pilotlara liderlik etmekte olan Mako, dünyayı tehdit eden yeni bir tehlikeye karşı mücadele vermektedir. Yetenekli pilot Lambertve 15 yaşındaki Jaeger hackerı Amara ile güçlerini birleştiren Jake, elinde kalan tek aile ile birlikte dünyanın gördüğü en güçlü savunma hattı olma yoluna baş koyar... Pasifik Savaşı 2 : İsyan – Pacific Rim 2: Uprising izle, Pasifik Savaşı 2 : İsyan – Pacific Rim 2: Uprising full izle, Pasifik Savaşı 2 : İsyan – Pacific Rim 2: Uprising Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Pasifik Savaşı 2 : İsyan – Pacific Rim 2: Uprising hd izle, Pasifik Savaşı 2 : İsyan – Pacific Rim 2: Uprising 2018 izle

Pasifik Savaşı 2 : İsyan – Pacific Rim 2: Uprising filmini sitemizden Pacific Rim 2: Uprising adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
7.1
Toplamda 9 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı