Kral Lear – King Lear izle

-

King Lear

Kral Lear – King Lear izle
Kral Lear – King Lear Filminin Konusu: Yaşlanmakta olan Kral Lear, topraklarını 3 kızı arasında paylaştırmaya karar verir. Yaşça büyük olan kızları Goneril ve Regan, süslü sözlerle kralın aklını çelerken, en küçük kızı Cordelia ise ablalarının entrikaları sonucunda babası tarafından reddedilir. Onu gerçekten seven tek kızını uzaklara gönderen ve dalavereci, çıkarcı kızlarına ülkeyi teslim eden kral, bu kararı ile hem kendisinin hem de ülkesinin kaderini mühürler. Kralın kararı, trajediyi ve felaketleri beraberinde getirecektir. Kral Lear – King Lear izle, Kral Lear – King Lear full izle, Kral Lear – King Lear Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Kral Lear – King Lear hd izle, Kral Lear – King Lear 2018 izle

Kral Lear – King Lear filmini sitemizden King Lear adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
Yorum Alanı