Köfte Yağmuru 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 izle

-

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Köfte Yağmuru 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 izle
Köfte Yağmuru 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 Filminin Konusu: Hayatını bilime adayan ve en büyük icadını durdurmak zorunda kalan Flint Lockwood hayallerindeki bilim adamı olan Chester V tarafından kendi bünyesi altında çalıştırılmaya davet edilir. Bunu kabul eden Flint Lockwood aslında gerçeklerin farkında olmayacaktır. Köfte Yağmuru 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 izle, Köfte Yağmuru 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 full izle, Köfte Yağmuru 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Köfte Yağmuru 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 hd izle, Köfte Yağmuru 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 2013 izle

Köfte Yağmuru 2 – Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 filmini sitemizden Cloudy With A Chance Of Meatballs 2 adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 95 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 390
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
4.5
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı