Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises izle

-

The Dark Knight Rises

Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises izle
Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises Filminin Konusu: Kara Şövalye, halk için büyük bir tehdit oluşturan Joker’in ortaya çıkması ile kaosa dönen Gotham Sokakları’nın yeniden kurtarıcılığını üstlenen Batman’in hikayesini konu ediyor. Suç işleyenlerden arındırılan bir yer, bir zaman sonra yeniden tehdit altında kalabilir ve işte o zaman yeniden kolları sıvayacak olanların mücadelesi de daha keskin olarak hayata geçecektir. Batman, Teğmen Gordon ve Savcı Harvey Dent bir araya gelerek Gotham Sokakları’nda bu işi kotarmış olsalar da ansızın ortaya çıkan Joker, işleri fena halde bozar. Onun dehası ile baş etmek kolay olmayacaktır. Gotham eski karmaşa dolu günlerin eşiğindedir. Batman yeniden kurtarıcılığa soyunurken kendi varlığının bulduğu anlamı da sorgulamaya başlar. O aslında suçluların sayısını azaltıyor mudur yoksa çoğaltıyor mudur bunu gerçekten anlamak isteyecektir. Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises izle, Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises full izle, Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises hd izle, Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises 2012 izle

Kara Şövalye Yükseliyor – The Dark Knight Rises filmini sitemizden The Dark Knight Rises adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 165 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 548
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı