Kara Büyü – The Wailing izle

-

곡성

Kara Büyü – The Wailing izle
Mısır Tanrıları – Gods of Egypt Filminin Konusu: Güney Kore'de sakinleri birbirini çok iyi tanıyan bir dağ kasabasında hayat her zamanki gibi devam ederken kasabaya zekâsı ve kibar tavırlarıyla dikkat çeken ancak tek başına olmaktan hoşlanan bir adam taşınır. Kasabaya gelişinden kısa süre sonra gizemli bir hastalık yayılmaya başlar. Kasaba sakinleri hastalığın sorumlusu olarak yabancıdan kuşkulansalar da polis yabani mantar yüzünden zehirlendiklerini düşünmektedir. Soruşturmanın başında yer alan polis memuru Jong-goo yabancı hakkında bilgi veren Moo-myung isimli gizemli bir kadınla tanışır. Akabinde Jong-goo'nun kızı da aynı belirtilerle hastalanır. Umutsuzca kızını hastalıktan kurtarması için şaman Il-gwan'a emanet eden Jong- goo'nun gizemli olayı çözmekten başka çaresi kalmamıştır. Kara Büyü – The Wailing izle, Kara Büyü – The Wailing full izle, Kara Büyü – The Wailing Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Kara Büyü – The Wailing hd izle, Kara Büyü – The Wailing 2016 izle

Kara Büyü – The Wailing filmini sitemizden The Wailing adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 156 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 51
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı