Jackass: Büyükbaba – Jackass Presents: Bad Grandpa izle

-

Jackass Presents: Bad Grandpa

Jackass: Büyükbaba – Jackass Presents: Bad Grandpa izle
Jackass: Büyükbaba – Jackass Presents: Bad Grandpa Filminin Konusu: 86 yaşındaki Irving Zisman (Johnny Knoxville), en benzersiz yoldaşları ile birlikte Amerika boyunca seyahat etmektedir, yani 8 yaşındaki Grandson Billy (Jackson Nicoll) ile birlikte. Yol boyunca Irving genç ve etkileyici Billy’i çocuk yetiştirme terimine anlam katacak insanlarla, yerlerle ve durumlarla tanıştırır. İkili erkek striptizcilerle, canı sıkılmış çocuk güzellik yarışması adaylarıyla (ve onların aynı derecede sıkkın anneleriyle), cenaze evi yasçılarıyla, bisikletçi bar patronlarıyla ve bir sürü masum vatandaş ile karşılaşırlar. Jackass: Büyükbaba – Jackass Presents: Bad Grandpa izle, Jackass: Büyükbaba – Jackass Presents: Bad Grandpa full izle, Jackass: Büyükbaba – Jackass Presents: Bad Grandpa Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Jackass: Büyükbaba – Jackass Presents: Bad Grandpa hd izle, Jackass: Büyükbaba – Jackass Presents: Bad Grandpa 2013 izle

Jackass: Büyükbaba – Jackass Presents: Bad Grandpa filmini sitemizden Jackass Presents: Bad Grandpa adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 92 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 84
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı