İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly izle

-

Il buono, il brutto, il cattivo

İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly izle
İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly Filminin Konusu: Tuco (çirkin), üzerine ödül konulmuş bir kanun kaçağıdır. Keskin nişancı Blondie (iyi) adlı kovboyla işbirliği yaparak kasabaları dolaşmaktadırlar. Tuco'yu kanun adamlarına teslim eden Blondie, ödülü alıp Tuco'yu asılmaktan son anda kurtarmaktadır. Bir kasabada işlerin ters gitmesi üzerine ortaklıkları bozulur.
Melekgöz (kötü) lakaplı Sentenza ise Bill Carson adında büyük miktarda altını ele geçirmiş eski bir askerin izini sürmektedir. Tuco'nun çölde Blondie'yi öldürmek üzere olduğu bir anda Bill Carson'la karşılaşmaları tüm planları değiştirir. Carson, altınları İç Savaş'ın hareketli olduğu bir cephede mezarlığa saklamıştır. Ancak Tuco mezarlığın yerini, Blondie ise mezarın adını öğrenebilmiştir. Mecburen işbirliğine tekrar dönen ikili altınları aramaya koyulur. Sonunda üçünün yolu altınların olduğu yerde birleşir. İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly izle, İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly full izle, İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly hd izle, İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly 1966 izle

İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly filmini sitemizden The Good, the Bad and the Ugly adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
Yorum Alanı