İnsanlar ve Tavuklar – Men & Chicken izle

-

Mænd & høns

İnsanlar ve Tavuklar – Men & Chicken izle
İnsanlar ve Tavuklar – Men & Chicken Filminin Konusu: Gabriel ve Elias birbirinden çok farklı iki kardeştir. Gabriel yıpranmış bir üniversite profesörüdür ve Elias da, tek ilgisi kadınlar ve gereksiz bilgiler olan bir adamdır. Bir gün bir ders sırasında Gabriel babalarının öldüğünü bildiren bir telefon alır. Kardeşler, rahmetli babalarının kaydettiği bir videodan, aslında onun biyolojik babaları olmadığını keşfettiklerinde işler değişir. Gabriel ve Elias biyolojik babalarının Ork adasında yaşadığını öğrenirler. Hemen adaya giderler ve burada yaşayan gerçek aileleriyle tanışırlar. Kardeşlerin aile ile ilk buluşması ne yazık ki beklendiği gibi gitmez. Gabriel ve Elias, Ork'un bataklık bölgesinde mahsur kalırlar. Burada Ork'un belediye başkanı ve onun hayatından, kendisinden, babasından ve adadan nefret eden nevrotik kızı Ellen ile tanışırlar. Etrafları anormal insanlarla çevrilen Gabriel ve Elias, kendileri ve akrabaları hakkındaki gerçeği öğrenir. Onları bir yandan felç ederken, diğer yandan özgür kılan bir gerçek... İnsanlar ve Tavuklar – Men & Chicken izle, İnsanlar ve Tavuklar – Men & Chicken full izle, İnsanlar ve Tavuklar – Men & Chicken Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, İnsanlar ve Tavuklar – Men & Chicken hd izle, İnsanlar ve Tavuklar – Men & Chicken 2013 izle

İnsanlar ve Tavuklar – Men & Chicken filmini sitemizden Men & Chicken adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
7.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Yigit 26 Nisan 2020 03:24:04

  Konu alışılmışın dışında ilk 15 dk hariç gerisi
  kesinlikle sürükleyici

  • avatar
     Filmyani 26 Nisan 2020 04:01:45

   Değerli yorumun için teşekkür ederiz Yiğit iyi günler 🙂