Herkese Karşı Tek Başına – Seul contre tous izle

-

Seul contre tous

Herkese Karşı Tek Başına – Seul contre tous izle
Herkese Karşı Tek Başına – Seul contre tous Filminin Konusu: Hayatı pek yolunda gitmeyen bir kasap, hapisten yeni çıkmıştır ve yeni bir başlangıç yapmak istemektedir. Zihinsel engelli kızını bir akıl hastanesine yerleştirdikten sonra, hamile sevgilisi ve onun annesi ile Lille’e yerleşir. Sevgilisini sevmemektedir; fakat sevgilisi ona yeni bir kasap dükkânı açmayı vaat etmiştir. Kısa zaman sonra kadının ona yalan söylediğini anlar, onu terk eder. Tekrar Paris’e dönmeye ve kızını bulmaya karar verir. Yanındaki tek şey tabancasıdır ve yollara düşer… Artık kendi kendiyle baş başadır, hayatın amacını ve anlamını bulma çabaları arasında gelgitler yaşar. 1998’de aralarında Cannes Eleştirmenler Haftası Ödülü, Sarajevo Film Eleştirmenleri Ödülü, Stockholm En İyi İlk Film ve En İyi Görüntü olmak sayısız ödülün sahibi oldu… Herkese Karşı Tek Başına – Seul contre tous izle, Herkese Karşı Tek Başına – Seul contre tous full izle, Herkese Karşı Tek Başına – Seul contre tous Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Herkese Karşı Tek Başına – Seul contre tous hd izle, Herkese Karşı Tek Başına – Seul contre tous 1998 izle

Herkese Karşı Tek Başına – Seul contre tous filmini sitemizden Seul contre tous adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 89 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 25
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı