Gizli Teşkilat – North by Northwest izle

-

North by Northwest

Gizli Teşkilat – North by Northwest izle
Gizli Teşkilat – North by Northwest Filminin Konusu: Yanlışlıkla George Kaplan isminde bir casusla karıştırılan Roger O. Thornhill (Cary Grant) üçkağıtçı bir işadamıdır. Vandamm (James Mason) ve Leonard (Martin Landau) isimli yabancı casuslar tarafından kaçırılır. Vandamm'ı masum olduğuna defalarca ikna etmeye çalışsa da başarısız olan Roger nihayetinde tam öldürülecekken kaçmayı başarır. Çileden çıkan Vandamm, Roger'ı, bir Birleşmiş Milletler memurunun ölümden sorumluymuş gibi göstermeyi başarır. Şimdi Roger hem Vandamm ve işbirlikçilerinden, hem de yerel polisten kaçmaktadır. Kaçak Roger, Eve (Eva Marie Saint) isminde çok hoş bir kadınla tanışır ve aşk yaşamaya başlar. Oysa Eve göründüğünden daha farklı bir insandır. Roger kaçışı boyunca Vandamm'ın ve Amerikan hükümetinin operasyonları hakkında giderek daha fazla şey öğrenir. Şimdi hem masum olduğunu kanıtlamak hem de Vandamm ve adamlarının yürüttükleri operasyonun esrarını çözmek zorundadır... Gizli Teşkilat – North by Northwest izle, Gizli Teşkilat – North by Northwest full izle, Gizli Teşkilat – North by Northwest Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Gizli Teşkilat – North by Northwest hd izle, Gizli Teşkilat – North by Northwest 1959 izle

Gizli Teşkilat – North by Northwest filmini sitemizden North by Northwest adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 136 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 16
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı