Fil Adam – The Elephant Man izle

-

The Elephant Man

Fil Adam – The Elephant Man izle
Fil Adam – The Elephant Man Filminin Konusu: Victoria dönemi İngilteresi’nde yaşayan John Merrick, ender görülen bir hastalık yüzünden ileri derecede deforme bir bedene ve yüze sahiptir. Gezici bir kumpanyada Fil Adam takma adıyla sergilenmekte ve kafes hayvanı muamelesi gördüğü çok zor bir hayat geçirmektedir. Dr. Frederick Treves adında genç bir cerrahın onu içine hapsolduğu korkunç hayattan kurtarmasıyla hiç alışık olmadığı güzel bir dünyaya adım atar. Ancak acı ve korku dolu geçmişi Merrick’i bu yeni dünyada da takip edecektir. Fil Adam – The Elephant Man izle, Fil Adam – The Elephant Man full izle, Fil Adam – The Elephant Man Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Fil Adam – The Elephant Man hd izle, Fil Adam – The Elephant Man 1980 izle

Fil Adam – The Elephant Man filmini sitemizden The Elephant Man adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
Yorum Alanı