Dünyanın Uzak Ucu – Master and Commander The Far Side of the World izle

-

Master and Commander: The Far Side of the World

Dünyanın Uzak Ucu – Master and Commander The Far Side of the World izle
Dünyanın Uzak Ucu – Master and Commander The Far Side of the World Filminin Konusu: Napolyon kumandanlığındaki savaşlar zirve noktasındadır. Napolyon'un dünyanın hakimiyetini ele geçireceği korkusu en çok İngiltere'de hissedilmektedir.İngiliz hükümeti, Brezilya sahillerinde bulunan Yüzbaşı Aubrey(Russell Crowe) komutanlığındaki savaş gemisini, Fransızların Acheron adlı dev savaş gemisini yoketmekle görevlendirir. İki geminin ilkkarşılaşmasında İngiliz gemisi çok büyük hasar alır ve sis sayesinde batmaktan kurtulur. Fakat Yüzbaşı Aubrey, kendisinden çok daha hızlı olan ve güçlü silahlarla donatılmış Fransız gemisini takipte kararlıdır. Pasifik Okyanusunda devam eden takip uzadıkça, yaşam ve ölüm arasında gidip gelirler. Dünyanın Uzak Ucu – Master and Commander The Far Side of the World izle, Dünyanın Uzak Ucu – Master and Commander The Far Side of the World full izle, Dünyanın Uzak Ucu – Master and Commander The Far Side of the World Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Dünyanın Uzak Ucu – Master and Commander The Far Side of the World hd izle, Dünyanın Uzak Ucu – Master and Commander The Far Side of the World 2003 izle

Dünyanın Uzak Ucu – Master and Commander The Far Side of the World filmini sitemizden Master and Commander The Far Side of the World adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
 •  Süre: 138 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 230
 • BEĞEN: 0
 • BEĞENME: 0
 • 1080P
6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Muhtar 3 Haziran 2020 04:25:41

  Hemen seyret. Oldukça başarılı bir kurgu ve mükemmel oyunculuk