Cezalandırıcı – The Punisher izle

-

The Punisher

Cezalandırıcı – The Punisher izle
Cezalandırıcı – The Punisher Filminin Konusu: Bir suçlu, işlediği suçun cezası olarak dondurulur. Buz kalıbı içinde kalır. Bir terörist olan bu kişi yani Simon, kamu karşısında bir takım suçlar işlemiştir. Kendisini yakalayan polis John Spartan ne yazık ki bir planın içinde komplo altında kalır. Aynı durum kendisine de yaşatılır. Kendisi bir grup suçsuz sivili öldürmek ile suçlanır.Yıl 2032 olduğunda San Angeles’ta ki Los Angeles’ın o yıllardaki adıdır bu Simon bir hata sonucu serbest kalır. Polis teşkilatı dehşete kapılarak Spartan’ı da uykusundan uyandırır ve yardımını istemek zorunda kalır. Lenina Huxley ile uyumsuz bir çift oluştururlar. Cezalandırıcı – The Punisher izle, Cezalandırıcı – The Punisher full izle, Cezalandırıcı – The Punisher Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Cezalandırıcı – The Punisher hd izle, Cezalandırıcı – The Punisher 1989 izle

Cezalandırıcı – The Punisher filmini sitemizden The Punisher adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 89 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 695
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
FİLM TARAFIMIZCA RESTORE EDİLMİŞTİR.
6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı