Bir Dilim Suç – Layer Cake izle

-

Layer Cake

Bir Dilim Suç – Layer Cake izle
Bir Dilim Suç – Layer Cake Filminin Konusu: Kibar bir kokain satıcısı olan isimsiz kahraman, yıllarca polise yakalanmamayı başarmış, işinde profesyonel bir arabulucudur. İngiliz uyuşturucu mafyasında aranan bir isim olduğundan çalıştığı süre boyunca kendisine büyük bir servet yaratmıştır ve artık emekli olmayı planlamaktadır. Ancak, öncesinde bitirmesi gereken iki görev vardır: kayıp bir kızı bulmak ve yüklü miktardaki bir uyuşturucu nakliyesini başarıyla gerçekleştirmek. Son iki görevi de diğer işleri gibi sorunsuz mu geçecektir yoksa her şey birbirine mi karışacaktır Bir Dilim Suç – Layer Cake izle, Bir Dilim Suç – Layer Cake full izle, Bir Dilim Suç – Layer Cake Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Bir Dilim Suç – Layer Cake hd izle, Bir Dilim Suç – Layer Cake 2004 izle

Bir Dilim Suç – Layer Cake filmini sitemizden Layer Cake adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
Yorum Alanı