Bıçak Sırtı – Blade Runner izle

-

Blade Runner

Bıçak Sırtı – Blade Runner izle
Bıçak Sırtı – Blade Runner Filminin Konusu: Deckard bir Blade Runner'dır, yani kaçak Replikant'ları (yapay insan/android) avlayan bir polis. Artık kovalamacadan sıkıldığı için ayrılmayı düşündüğü bir sırada, çaldıkları bir uzay gemisiyle dünyaya 5 Replikant'ın geldiğini öğrenir. Milyonlarca insanın yaşadığı dev bir şehirde bu 5 kaçağı bulmak zorundadır. Bıçak Sırtı – Blade Runner izle, Bıçak Sırtı – Blade Runner full izle, Bıçak Sırtı – Blade Runner Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Bıçak Sırtı – Blade Runner hd izle, Bıçak Sırtı – Blade Runner 1982 izle

Bıçak Sırtı – Blade Runner filmini sitemizden Blade Runner adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
Yorum Alanı