Asteriks Ve Oburiks Sezar’a Karşı – Astérix Et Obélix Contre César izle

-

Astérix & Obélix contre César

Asteriks Ve Oburiks Sezar’a Karşı – Astérix Et Obélix Contre César izle
Asteriks Ve Oburiks Sezar'a Karşı – Astérix Et Obélix Contre César Filminin Konusu: İ.Ö.50 yılındayız. Romalılar küçük bir Galya köyünün dışında tüm ülkeyi ele geçirmiştir. Bu köy, küçücük fakat çok güçlü bir köydür. Büyücüleri Büyüfiks'in iksiri, şefleri Toptoriks'in kudret ve şefkati, bebekken iksir kazanına düşen Oburiks'in acı kuvveti ve temiz kalbi ve tabii ki Asteriks'in bükülmez bileği sayesinde Sezar'ın keyfini kaçırırlar. Aslında Sezar'ın yakın dostları arasında da o fark etmese de Roma'nın inanılmaz gücünü elde etmeye çalışan ve ileride keyif kaçıracak olanlar vardır... Vali Yakaryus her ne kadar Sezar'ın güvendiği adamlarından biri olsa da asıl amacı büyülü iksiri ele geçirerek hem küçük Galya köyünü hem de Sezar'ı devirmektir. Asteriks Ve Oburiks Sezar'a Karşı – Astérix Et Obélix Contre César izle, Asteriks Ve Oburiks Sezar'a Karşı – Astérix Et Obélix Contre César full izle, Asteriks Ve Oburiks Sezar'a Karşı – Astérix Et Obélix Contre César Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Asteriks Ve Oburiks Sezar'a Karşı – Astérix Et Obélix Contre César hd izle, Asteriks Ve Oburiks Sezar'a Karşı – Astérix Et Obélix Contre César 1999 izle

Asteriks Ve Oburiks Sezar'a Karşı – Astérix Et Obélix Contre César filmini sitemizden Astérix Et Obélix Contre César adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
 •  Süre: 109 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 198
 • BEĞEN: 1
 • BEĞENME: 0
 • 1080P
9.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Berinay bayan 18 Haziran 2020 21:59:26

  Çok güzel