Asteriks ve Oburiks 4: Gizli Görevde izle

-

Astérix & Obélix - Au service de Sa Majesté

Asteriks ve Oburiks 4: Gizli Görevde izle
Asteriks ve Oburiks 4: Gizli Görevde – Asterix et Obelix 4: On Her Majesty's Secret Service Filminin Konusu: Yıl milattan önce 50’dir. Roma imparatoru Sezar yeni yerler fethetmeye doymamaktadır. Görkemli ordusunun başına geçerek, bilinen dünyanın hemen kıyısında duran ve Britanya ismiyle bilinen adayı da işgal etmeye karar verir. Zafer elde etmek neredeyse yine kaçınılmazdır ancak ufacık bir köy, tek başına işgale direnmektedir, bu yüzden Britanyalıların Kraliçesi Kordelia, en sadık komutanı olan Antikloraks’ı, Galya’da Romalılara karşı inatla direnmesiyle nam salan başka bir köye göndermeye karar verir… İşte bu köydeyse kahramanlarımız Asteriks ve Oburiks devreye girerler fakat işleri başlarından aşkındır. Şef, kısa süre önce Lutesya’dan gelen, baş belası, genç yeğeni Kuduriks’i adam etme görevini onlara vermiştir. Antikloraks yardım çağrısında bulunmak amacıyla köye varınca, Galyalılar ona ünlü iksirlerinden bir fıçı vermeye karar verir. Asteriks ve Oburiks de Britanya’ya kadar Antikloraks’a eşlik edecektir ve uslanmaz kuduruk Kuduriks’de onlara katılacaktır. Bu macerada delikanlının eğitimini tamamlamasına şahit olurken bir yandan da karşımıza sürpriz renkli karekterler çıkaran bu keyifli serüvene bu kez ve ilk kez 3D olarak daha yakından eşlik edeceğiz. Asteriks ve Oburiks 4: Gizli Görevde – Asterix et Obelix 4: On Her Majesty's Secret Service izle, Asteriks ve Oburiks 4: Gizli Görevde – Asterix et Obelix 4: On Her Majesty's Secret Service full izle, Asteriks ve Oburiks 4: Gizli Görevde – Asterix et Obelix 4: On Her Majesty's Secret Service Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Asteriks ve Oburiks 4: Gizli Görevde – Asterix et Obelix 4: On Her Majesty's Secret Service hd izle, Asteriks ve Oburiks 4: Gizli Görevde – Asterix et Obelix 4: On Her Majesty's Secret Service 2012 izle

Asteriks ve Oburiks 4: Gizli Görevde – Asterix et Obelix 4: On Her Majesty's Secret Service filmini sitemizden Asterix et Obelix 4: On Her Majesty's Secret adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
7.2
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı