Açlık Oyunları 4: Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 izle

-

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

Açlık Oyunları 4: Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 izle
Açlık Oyunları 4: Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 Filminin Konusu: Katniss Everdeen, oyunları sonsuza dek tarihe gömdükten sonra 13. Bölge'ye çekilmiştir. Başkan Coin'in (Julianne Moore) yönetici vasıfları ve güvendiği arkadaşlarının tavsiyeleriyle Peeta Mellark'ı kurtarabilmek için büyük bir savaşa girişir. Sadece Peeta değil, bütün bir ülke ona güvenmektedir.. Açlık Oyunları 4: Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 izle, Açlık Oyunları 4: Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 full izle, Açlık Oyunları 4: Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Açlık Oyunları 4: Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 hd izle, Açlık Oyunları 4: Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 2015 izle

Açlık Oyunları 4: Alaycı Kuş Bölüm 2 – The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 filmini sitemizden The Hunger Games 4: Mockingjay Part 2 adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 137 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 716
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
4.2
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı