Açlık Oyunları 2 – The Hunger Games 2 izle

-

The Hunger Games: Catching Fire

Açlık Oyunları 2 – The Hunger Games 2 izle
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak – The Hunger Games 2: Catching Fire Filminin Konusu: Katniss Everdeen’in Peeta Mellark ile birlikte 74. Geleneksel Açlık Oyunları’nı kazanmalarıyla birlikte güvenli bir şekilde eve dönmeleriyle başlıyor. Kazanmak, geriye dönüp ailelerini ve yakın arkadaşlarını bırakmaları ve Zafer Turu’nu gerçekleştirmeleri anlamına geliyor. Katniss’in bir isyanın patlamak üzere olduğunu hissetmesinin yanısıra; Capitol, Başkan Snow 75. Geleneksel Açlık Oyunları’nı (Çeyrek Asır Oyunları) hazırlarken halen kontrolü elde tutuyor – fakat bu oyun, Panem’i sonsuza dek değiştirecek. Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak – The Hunger Games 2: Catching Fire izle, Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak – The Hunger Games 2: Catching Fire full izle, Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak – The Hunger Games 2: Catching Fire Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak – The Hunger Games 2: Catching Fire hd izle, Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak – The Hunger Games 2: Catching Fire 2013 izle

Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak – The Hunger Games 2: Catching Fire filmini sitemizden The Hunger Games 2: Catching Fire adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 146 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.308
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
7.8
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı