Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron izle

-

Avengers: Age of Ultron

Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron izle
Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron Filminin Konusu: Dünyayı istiladan kurtaran ekip tam anlamıyla bir ekip olmaya başlarlar. Fakat yaşanılan savaşta dünya çok hasar gördüğü için ve bir çok can kaybı yaşandığı için ele geçirilen Tessecract ile Demir adam ve Hulk birlikte dünyayı koruyacakları sistem geliştirmeye karar verirler. Çalışmalara gizlice başlarlar ve iyi bir şeyler yapacaklarını düşünen Demir adam ve Hulk karşılarında kötü bir program bulur. Kendisine Ultron ismini alan bu program dünyayı yok etme planları yapmaya ve sanal ağda çoğalmaya başlar. Kahramanlarımız kendi içlerinde bir sürtüşme yaşarlar. Bu sırada Ultron ise güçlenmeye ve gücüne güç katmaya başlayacaktır. Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron izle, Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron full izle, Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron hd izle, Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron 2015 izle

Yenilmezler 2: Ultron Çağı – Avengers 2: Age of Ultron filmini sitemizden Avengers 2: Age of Ultron adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 141 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.368
  • BEĞEN: 7
  • BEĞENME: 2
  • 1080P
Yorum Alanı