Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde – Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides izle

-

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde – Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides izle
Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde – Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides Filminin Konusu: Yeni bölümde Jack sparrow geçmişte tanıdığı bir bayanla karşılaşıyor ve daha sonra bu bayanın Kara Sakal Ian McShane'in kızı olduğunu oğreniyor. Kızı da babası gibi, Jack Sparrow'u ölümsüzlüğün çeşmesini bulmak için durmak bilmeyen maceralara sürüklüyor. Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde – Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides izle, Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde – Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides full izle, Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde – Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde – Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides hd izle, Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde – Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides 2011 izle

Karayip Korsanları 4: Gizemli Denizlerde – Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides filmini sitemizden Pirates Of The Caribbean 4: On Stranger Tides adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 136 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 775
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
9.8
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı