Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı – Harry Potter and the Order of the Phoenix izle

-

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı – Harry Potter and the Order of the Phoenix izle
Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı – Harry Potter and the Order of the Phoenix Filminin Konusu: Lord Voldemort'un dönüşüne tanıklık eden ve savaşarak kurtulmayı başaran Harry artık tamamen elle tutulur bir düşmanı olmuştur. Kimse Voldemort'un geri döndüğüne inanmayıp Harry'i yalancı olarak görmeye başlarlar. Okula sihir bakanlığı bir de çok katı kuralları olan diktatör bir insan Dolores Umbridge'i savunma büyüleri dersi için görevlendirir. Dolores Umbridge ise bilinenin aksine kara büyülere karşı savunmayı öğretmek yerine öğrencilere sadece yazılı dersler vermektedir. Harry ise arkadaşlarıyla birlikte okul içerisinde gizlice kara büyü dersleri alacaklardır. Bu sırada ise Voldemort ve Dumbledore'un karşılaşması an meselesi olacaktır. Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı – Harry Potter and the Order of the Phoenix izle, Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı – Harry Potter and the Order of the Phoenix full izle, Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı – Harry Potter and the Order of the Phoenix Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı – Harry Potter and the Order of the Phoenix izle, Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı – Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007 izle

Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı – Harry Potter and the Order of the Phoenix filmini sitemizden Harry Potter and the Order of the Phoenix adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 138 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 1.472
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
PLAYER İÇİNDEN KULAKLIK SİMGESİNE TIKLAYARAK TÜRKÇE DUBLAJ SEÇENEĞİ İLE FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJ İZLEYEBİLİRSİNİZ.
8.3
Toplamda 10 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı