Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı – Harry Potter and The Prisoner of Azkaban izle

-

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı – Harry Potter and The Prisoner of Azkaban izle
Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı – Harry Potter and The Prisoner of Azkaban Filminin Konusu: Harry Potter, Voldemort'un efsanevi canavarı Basilisk'i yok etmeyi başarır. Eve dönen ve okul zamanlarını bekleyen Harry uzun zamandır üzerinden atamadığı kötü hisler ile Vernon Enişte’nin kız kardeşi Marge'a bir büyü yaparak evden kaçar. Okula gitmek isteyen Harry, Azkaban'dan kaçan Sirius Black'den haberdar olacaktır. Bakanlık ise Hogwarts'ı korumaları için ruh emicileri görevlendirecektir. Bu sırada Peter Pettigrew adındaki babasının eski bir arkadaşının gizemini çözmeye başlayacaktır. Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı – Harry Potter and The Prisoner of Azkaban izle, Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı – Harry Potter and The Prisoner of Azkaban full izle, Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı – Harry Potter and The Prisoner of Azkaban Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı – Harry Potter and The Prisoner of Azkaban izle, Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı – Harry Potter and The Prisoner of Azkaban 2004 izle

Harry Potter 3 Azkaban Tutsağı – Harry Potter and The Prisoner of Azkaban filmini sitemizden Harry Potter and The Prisoner of Azkaban adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
PLAYER İÇİNDEN KULAKLIK SİMGESİNE TIKLAYARAK TÜRKÇE DUBLAJ SEÇENEĞİ İLE FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJ İZLEYEBİLİRSİNİZ.
9.0
Toplamda 11 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı