Harry Potter 2 Sırlar Odası – Harry Potter and the Chamber of Secrets izle

-

Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter 2 Sırlar Odası – Harry Potter and the Chamber of Secrets izle
Harry Potter 2 Sırlar Odası – Harry Potter and the Chamber of Secrets Filminin Konusu: Harry okulda edindiği arkadaşları Ron ve Hermonie ile birlikte okulda büyük başarılara imza atarlar. Harry ara tatilde tekrardan okulun başlamasını beklerken evine gelen bir Cin olan Dobby ile okula gönderilmemeye çalışılır. Çünkü Okulda Harry'i bekleyen büyük tehlikeler olduğunu söylemektedir. Harry Potter 1 Felsefe Taşı – Harry Potter and the Sorcerer's Stone izle, Harry Potter 1 Felsefe Taşı – Harry Potter and the Sorcerer's Stone full izle, Harry Potter 2 Sırlar Odası – Harry Potter and the Chamber of Secrets Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Harry Potter 2 Sırlar Odası – Harry Potter and the Chamber of Secrets izle, Harry Potter 2 Sırlar Odası – Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002 izle

Harry Potter 2 Sırlar Odası – Harry Potter and the Chamber of Secrets filmini sitemizden Harry Potter and the Chamber of Secrets adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
PLAYER İÇİNDEN KULAKLIK SİMGESİNE TIKLAYARAK TÜRKÇE DUBLAJ SEÇENEĞİ İLE FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJ İZLEYEBİLİRSİNİZ.
6.8
Toplamda 8 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı