Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy izle

-

Guardians of the Galaxy

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy izle
Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy Filminin Konusu: Marvel'ın aksiyon dolu, destansı uzay macerası "Galaksinin Koruyucuları", Marvel sinema evrenini, maceracı Peter Quill'in, tüm evreni tehdit eden ihtiraslara sahip bir kötü adam olan Ronan'ın gıpta ettiği esrarengiz bir küreyi çalıp, amansız bir insan avının hedefi olduğu kainata doğru genişletiyor. Quill, inatçı Ronan'dan kurtulabilmek için birbirleriyle hiç benzeşmeyen dört uyumsuz kişiden oluşan bir ekiple zorlu bir ortaklığa soyunuyor: Silah taşıyan Rakun Rocket, ağaca benzer bir insansı olan Groot, ölümcül ve gizemli Gamora ve intikam ateşiyle yanıp tutuşan Yokedici Drax. Ama Quill kürenin gerçek gücünü kainata karşı taşıdığı tehlikeyi fark ettiğinde, bir tarafta galaksinin kader dengesi dururken, diğer tarafta, son ve çaresiz bir karşılaşma için ayaktakımı düşmanlarını toplamak üzere, elinden geleni yapması gerekiyor. Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy izle, Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy full izle, Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy hd izle, Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy 2014 izle

Galaksinin Koruyucuları – Guardians of the Galaxy filmini sitemizden Guardians of the Galaxy adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 121 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 980
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı