Bir Varmış Bir Yokmuş – Masalların Masalı (Tale of Tales) izle

-

Il racconto dei racconti

Bir Varmış Bir Yokmuş – Masalların Masalı (Tale of Tales) izle
Bir Varmış Bir Yokmuş – Masalların Masalı (Tale of Tales) Filminin Konusu: Konusunu İtalyan şair Giambattista Basile'in yazdığı 17. yüzyıldan kalma peri masalı serisi Pentamerone’den alan fantastik korku türündeki film, büyücülerin, cadıların, canavarların, kral ve kraliçelerin olduğu bir dünyada geçiyor ve farklı parçalardan oluşuyor. Bunlar; kraliçe, iki gizemli ve yaşlı kadın ile pire bölümleri. (The Queen, The Two Old Women, The Flea) İlk bölüm, Longtrellis Kraliçesi’nin bir macerasını, diğeri bir kralın gizemli iki kız kardeş tarafından baştan çıkarılışını, sonuncusu ise Highhills Kralı’nın dev bir pireye olan saplantısını anlatıyor. İlk bölümde, kral ve kraliçenin sarayda izlediği sirk gösterisinde herkes eğlenmektedir. Ancak kraliçenin yüzünde hüzün ve acı vardır. Çocuk sahibi olma isteği dayanılmaz bir hal alınca kral büyücüye başvurur. Tek çare, kralın su altında yaşayan dev yaratığı öldürüp yüreğini kraliçeye sunmasıdır. Kral zırhını silahını kuşanır ve ölümü göze alır. Bir Varmış Bir Yokmuş – Masalların Masalı (Tale of Tales) izle, Bir Varmış Bir Yokmuş – Masalların Masalı (Tale of Tales) full izle, Bir Varmış Bir Yokmuş – Masalların Masalı (Tale of Tales) Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Bir Varmış Bir Yokmuş – Masalların Masalı (Tale of Tales) hd izle, Bir Varmış Bir Yokmuş – Masalların Masalı (Tale of Tales) 2015 izle

Bir Varmış Bir Yokmuş – Masalların Masalı (Tale of Tales) filmini sitemizden Tale of Tales adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!


Yorum Alanı