Ben Kimim? – Who Am I? (2014) izle

-

Who Am I - Kein System ist sicher

Ben Kimim? – Who Am I? (2014) izle
Ben Kimim? – Who Am I? Filminin Konusu: Benjamin anne ve babasını küçük yaşında kaybettikten sonra büyük annesi ile yaşamaya ve sihirbazlığa ilgi duymaya başlar. Zamanla insanların göremediklerini görmeye başlar. Okulda kimse tarafından fark edilmeyen Benjamin yavaşça internet ortamına alışmaya başlar. Programlama hakkında bir çok bilgi sahibi olmayı başaran Benjamin zamanla iyice başarılı olacaktır. Aşık olduğu kızı etkilemek için bir üniversiteyi hacklemeye çalışan Benjamin yakalanınca kamu cezasına çarptırılacaktır. Daha sonra Max adındaki bir hacker ile tanışan Benjamin, Max'in arkadaşları Stephan ve Paul ile birlikte bir hacker grubu oluşturup dünyaya korku salacaklardır. Ben Kimim? – Who Am I? izle, Ben Kimim? – Who Am I? full izle, Ben Kimim? – Who Am I? Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazı, Orijinal Dİl izle, Ben Kimim? – Who Am I? hd izle, Ben Kimim? – Who Am I? 2014 izle

Ben Kimim? – Who Am I? filmini sitemizden Who Am I? adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 101 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.153
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı