Batman ve Superman: Adaletin Şafağı izle

-

Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman ve Superman: Adaletin Şafağı izle
Batman ve Superman: Adaletin Şafağı Filminin Konusu: Man of Steel'daki büyük mücadelenin ardından Metropolis tam bir enkaza dönmüştür. Bu yeni dünya düzeninde Superman de tartışılan bir figür haline gelmiştir. Bazıları için hala umudun simgesi olan kahraman, sayısı giderek artan bir kesim tarafından ise dünyanın varlığına en büyük tehdit olarak görülmektedir. Bruce Wayne de Superman'i zararlı bulanlardandır ve onun verdiği zararları düzeltebilmek için Gotham'da Metropolis'e gelir. İlk andan itibaren birbirinden hoşlanmayan ikili arasındaki mücadele amansız olur, ancak Lex Luthor'un yarattığı Doomsday bütün Metropolis için en büyük düşman haline gelince, Wonder Woman'ın da yardımıyla onu alt etmek için güçlerini birleştirirler. Batman ve Superman: Adaletin Şafağı izle, Batman ve Superman: Adaletin Şafağı full izle, Batman ve Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Batman ve Superman: Adaletin Şafağı hd izle, Batman ve Superman: Adaletin Şafağı 2016 izle

Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filmini sitemizden Batman ve Superman: Adaletin Şafağı adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 151 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 820
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 4K
FİLM İÇERİSİNDEN KULAKLIK SİMGESİNE TIKLAYARAK FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJ OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ. AYNI ŞEKİLDE FİLMİ TÜRKÇE ALTYAZILI YAPMAK İÇİN CC YAZAN KAREYE TIKLAYARAK FİLMİ TÜRKÇE ALTYAZI OLARAK AYARLAYABİLİRSİNİZ. FİLM KALİTESİ 4K YANİ İYİ SEYİRLER DİLER.
7.5
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı